Kontaktujte nás info@hk-green.cz

Umělá úponka Břečťan 190 cm

799 Kč s DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Brečtanová rostlina zaujme zejména svou hustotou, úponky je vyrobena z vysoce kvalitních listů a úponky různých délek. Celková délka úponky je přibližně 190 cm, průměr rostliny je přibližně 30 cm. Listy jsou zelené a bílé, různých velikostí, vyražené a těžko rozlišitelné od skutečného listu, dokonce ani v zrnu. Umělá úponky může být těžko originálnější a kvalitnější. Obnovený design, ve kterém byly prameny odlévané v jedné formě, znamená, že listy jsou pevně připevněny a tato elegantní závěsná rostlina je příjemně flexibilní. Tato závěsná rostlina má svěží zelené listy v různých barevných odstínech a velikostech s bohatým detailním vzorováním a hedvábným nátěrem pro přirozený vzhled. Celková délka tohoto závěsného zařízení je téměř 190 cm, šířka je přibližně 30 cm. Ideální dekorace.

Parametry

Kód produktu 3885
Výška 190 cm
Určenie interiér
Kvetináč nie je súčasťou balenia
Priemer 30 cm
Materiál kmeňa / stonky plast
Materiál listu textil
Farba kmeňa / stonky zelená
Farba listu zelená
UV Ochrana nie
Země původu Nizozemsko
Plody / kvety nie

Recenze

0 z 5
Tento produkt nemá žádné hodnocení. Buďte první kdo ho ohodnotí!