Kontaktujte nás info@hk-green.cz

Umělý zapichovací svazek trávy burgundy 80 cm

369 Kč s DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Živě vypadající umělá tráva vydrží "čerstvá" dlouhá léta, výborná dekorace v případě, že nemůžete mít živou rostlinu, a přesto si chcete vychutnávat krásu přírody. Okrasné trávy jsou velmi robustní trávy s širokými, pevnými stopkami. Jsou velmi pěkně propracované a dokonale husté. Při výrobě této repliky trávy jsme věnovali pozornost nejmenším detailům. Jsme obzvláště hrdí na velmi přirozený barevný design tohoto typu trávy a přirozeně zakřivené čepele. Doporučujeme 16 kytic, které naplní květináč s průměrem 35 cm pro pěkný hustý vzhled. Pro rozdělovače místnosti proveďte jeden nebo více řádků, v závislosti na šířce květináče a pěstujte je ve vzájemné vzdálenosti asi 10 cm. Tato červeno-hnědá tráva má celkovou délku asi 90 cm a průměr přibližně 15 cm. Dostupné ve velikostech 40, 60 a 80 cm a v barvách zeleno-hnědá a červená.

Parametry

Kód produktu 4072
Výška 90 cm
Určenie interiér
Kvetináč nie je súčasťou balenia
Priemer 15 cm
Počet kmeňov / stoniek 1 ks
Materiál kmeňa / stonky plast
Farba kmeňa / stonky zelená, hnedá
UV Ochrana nie
Země původu Nizozemsko

Recenze

0 z 5
Tento produkt nemá žádné hodnocení. Buďte první kdo ho ohodnotí!