Kontaktujte nás info@hk-green.cz

Akční umělé vertikální zahrady a ploty

Nechte svůj interiér zazelenat a vyberte si z naší úžasné nabídky umělých vertikálních zahrad a plotů to pravé. Výhodou našeho umělého plotu či panelu je velmi realistické provedení, často až k nerozeznání od přírodního originálu. Nabízíme vám speciální akční nabídky na umělé vertikální zahrady a ploty za výhodné ceny. Umělé panely a ploty jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a přepracovány do posledního detailu. Jejich správné umístění poskytne vašemu prostoru mimořádný vzhled a nezaměnitelnou atmosféru. Na výběr pro vás máme umělé vertikální zahrady a ploty v provedení kvetoucí, nekvetoucí, jehličnaté, mechové, ale také ve formě pěkných koláží. Výběr je jen na vás. Další předností našich umělých vertikálních panelů a plotů je fakt, že zůstanou stále stejně krásné bez jakékoli péče. Neváhejte, buďte první který ušetříte, vyberte si z naší široké nabídky umělých vertikálních zahrad a plotů v akci. Skladové zásoby rychle utrácejí!

Nejvyšší sleva v Kč
Filter
Umělý panel Buxus - 25x25 cm Umělý panel Buxus - 25x25 cm
289 Kč - 369 KčOd 289 Kč
Umělý listnatý panel Buxus - 25x25 cm Umělý listnatý panel Buxus - 25x25 cm
289 Kč - 369 KčOd 289 Kč

Nenašli jste co jste hledali?

Neumíte se rozhodnout jakou si máte vybrat dekoraci do vašeho interiéru? Důvěřujte našim zákazníkům, kteří o nejpopulárnějších umělých vertikálních zahradách a plotech už rozhodli za vás.

Rádi byste se dozvěděli, o které produkty mají naši zákazníci největší zájem? Zde je seznam našich nejprodávanějších umělých vertikálních zahrad a plotů.

Nenašli jste co jste hledali? Nechte si poradit od našich zákazníků a prozkoumejte naše nejlépe hodnocené umělé vertikální zahrady a ploty.

Váš rozpočet je menší, ale stále byste si chtěli zkrášlit interiér? U nás si určitě něco vyberete i mezi nejlevnějšími umělými vertikálními zahradami a ploty.

Potrpíte si na luxus a prémiovou kvalitu? Vyberte si něco extra z našich nejdražších umělých vertikálních zahrad a plotů.

Zajímá vás v naší nabídce vždy něco nového? Našim nejnovějším umělým vertikálním zahradám a plotům neodolá opravdu nikdo.

Hledáte výhodnou nabídku a chcete ušetřit? Sledujte naše zlevněné umělé vertikální zahrady a ploty za akční ceny.