Kontaktujte nás +420 245 501 696

Umělá girlanda Břečťan Boston 190 cm

Sleva
40 %
Původně
300 Kč
Dnes jen
179 Kč s DPH
147,93 Kč bez DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Břečťan je stále zelená popínavá rostlina, která postupem času dřevnatí. Je to rostlina typická pro lesní porost. Upřednostňuje spíše polostín až stín. Břečťanem se dobře daří ve vlhčí půdě bohaté na humus. Patří mezi mimořádně nenáročné a zároveň odolné rostliny. Na zimu neshazuje listy. Často proto bývá součástí podzimních a vánočních dekorací. Břečťan velmi dobře snáší řez a tvarování. Několik let po výsadbě začne Břečťan růst rychleji. Proto je třeba použít intenzivní výchovný střih spolu s jemným, udržovacím střihem. Může se rozmnožovat během celého roku. Pokud chcete Břečťan rozmnožovat, vložte do nádoby s vodou asi 20 cm mladé odřezky. Kořínky se objeví zhruba po 14-ti dnech. Následně je třeba zasadit do půdy. Možností využití břečťanu v zahradě je několik. Obvykle se používá na zkrášlení plotů, altánků, pergol nebo jiných ploch v zahradě.

výskyt

Břečťan Boston je kvetoucí rostlina v rodině hroznů, původem z východu Asie v Koreji, Japonska Číny. Břečťan, je obecně známý jako Bostonský břečťan, Hroznový břečťan Japonský břečťan, a také jako Japonská popínavá rostlina jménem dřevina (i když se tyto mohou vztahovat na množství různých druhů révy). Břečťany se přirozeně vyskytují v oblasti Eurasie a severní Africe, některé druhy byly ale dovlečené také do severní Ameriky, kde jsou řazeny mezi invazivní druhy. Speciace břečťanu začala pravděpodobně u Středozemního moře. Šíří se převážně pomocí ornitochorii.

parametry

Naše girlanda břečťanu Boston je dlouhá 190 cm. Má jednu zelenou plastovou stonek. Na této stonku se nachází 113 kusů realisticky vypadajících listů, které jsou vyrobeny z plastu v přírodní zelené barvě a některé do světlezelené což vytváří velmi pěkný přirozený kontrast. Na dotek působí jako živé.

umístění

Tato girlanda je určena do interiéru, vhodná jako doplněk do obývacího pokoje, pracovny a na místa kde by živý Břečťan neměl dostatek světla, nebo pravidelnou péči. Osvěží svou přirozenou krásou zaručeně každý prostor. Je velmi výrazným doplňkem každé místnosti, kterou naplní příjemnou pohodou. Tato rostlina je jedna z nejoblíbenějších rostlin vůbec a velmi rádi ji používají k dotvoření prostoru i architekti při svých designových návrzích nakolik je to aktuálně velmi moderní "kus přírody".

kombinace

Umělá girlanda Břečťan Boston vzhledem k tomu, že jde o plazivou rostlinu, se dá velmi pěkně kombinovat s různými větvemi, ale klidně i s jinými druhy girland z naší nabídky. Také se nemusíte bát tuto girlandu kombinovat i s našimi kvetoucími rostlinami. Na naší stránce si také víte vybrat ozdobné kamínky na ozvláštnění vaší dekorace. Pro bohatší objem zvolte více kusů této girlandy. Vytvoříte si tak opravdu úchvatnou podzimní výzdobu na váš stůl či poličku.

Parametry

Kód produktu 20214
Určenie interiér
Dĺžka 190 cm
Počet kmeňov / stoniek 1 ks
Materiál kmeňa / stonky plast
Výška listu 10 cm
Šírka listu 9 cm
Počet listov 113 ks
Materiál listu plast
Farba listu zelená
Dĺžka tŕňa 10 cm

Recenze

0 z 5
Tento produkt nemá žádné hodnocení. Buďte první kdo ho ohodnotí!