Kontaktujte nás +420 245 501 696

Umělý listnatý panel Buxus - 50x50 cm

Sleva
40 %
Původně
330 Kč
Dnes jen
199 Kč s DPH
164,46 Kč bez DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Umělý živý plot Zimostráz 50 x 50 cm je jedním z nejprodávanějších umělých živých plotů v Holandsku a Belgii. Je vyroben z velmi kvalitních plastů s patentovaným Nano-UV-blokátorem. Barvy zůstanou svěží zelené venku na slunci nejméně 8 let. Listy zůstávají mimořádně pružné a ve správném tvaru. Plot je určen pro vnitřní i venkovní použití. Listy jsou detailně propracované a vyrobené z různých zelených tónů a velikostí. Plot vypadá velmi realisticky. Aplikace umělého živého plotu: Tento umělý plot můžete použít i jako dekoraci stěn nebo zakrýt vyhlídku na terase. Plot vyžaduje minimální údržbu. Montáž je velmi jednoduchá - jednoduché kliknutí částí rohoží k sobě. Pomocí nůžek můžete plot nastříhat na požadovanou velikost. Umělé rohože lze zacvaknout bez použití nástrojů a připevnit na jakýkoliv požadovaný povrch. Takto získáte krásnou zelenou stěnu živého plotu na míru. Plot ve vámi zvoleném formátu a velikosti jednoduše přišroubujte šrouby kamkoli chcete. Velikost a typ barevného šroubu si můžete jednoduše objednat v našem internetovém obchodě. Umělé rohože můžete dekorativní připevnit ke stěně v interiéru. Umělý plot Buxus je jemně tmavý a můžete jej dekorativní připevnit ke zdi v interiéru a dále ji doplnit dalšími vloženými rostlinami. Plot je speciálně vybaven protipožárním materiálem třídy požáru C. Listy a rohož z umělého živého plotu jsou vyrobeny z trvalého materiálu zpomalujícího hoření. Jinak to není v případě impregnovaného umělého živého plotu, který se následně injektuje prostředkem zpomalujícím hoření. Ohnivzdorná tkanina smývá z listů dešťovou sprchu. Specifické vlastnosti umělého živého plotu: Transparentnost je menší než 5%, ve srovnání s jinými druhy poměrně hustá. Kvůli poměrně velkým listem jsou mezi některými listy malé mezery. Tmavě zelená barva a tlusté listy poskytují pěknou rozmanitost, která z dálky vytváří pěkný obraz. S různými odstíny zelené a více než pěti velikostmi a tvary listů vypadá umělý živý plot velmi realisticky. Umělý živý plot nelze srovnávat s umělými rohožemi v řemeslném obchodě. Rozdíl je v materiálu, naše rohože jsou vyrobeny z odolného PP (polypropylen). Listy jsou vyrobeny z polyesteru, který se často používá v oděvech. Tato rohož má proto mnoho praktických výhod. Nevyžaduje časté čištění a podobně. Už žádné prořezávání a starosti s tím, že rostlina přeroste. Rohož je hrubá pouze 5 cm a může být tedy kompaktně připevněna ke stěně. Umělý živý plot připevníte kdekoli chcete. (Stěny, strop, šikmé střechy a dokonce i na kulaté povrchy) Tento plot se vyznačuje vysokou odolností proti UV záření a 99% hustotou listů. Tmavá zelená barva zaručuje dokonalý skutečný efekt rohože. Na výrobu byl použit jeden typ listů.

Parametry

Kód produktu 7347
Země původu Nizozemsko

Recenze

0 z 5
Tento produkt nemá žádné hodnocení. Buďte první kdo ho ohodnotí!