Kontaktujte nás info@hk-green.cz

Umělá rostlina Levandule bílá 50 cm

489 Kč s DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Tato umělá Levandule je dokonalou replikou skutečné. Tvar, barva a reliéf listů je dokonale propracovaný. Pokud potřebujete oživit nebo zútulnit prostor v interiéru, naše stále zelené rostliny jsou mimořádně vhodnou volbou. Rostlina vynikne kdekoli ji umístíte protože vypadá velmi reálné. Svou přirozenou barevným schématem a přirozenou hustotou rostlina zaujme každého. Naše umělá a UV odolná bílá rostlina levandule vysoká přibližně 50 cm v květináči s krásnými květy se dá použít jako dekorativní rostlina. Díky naší UV ochraně, která se používá v surovině syntetických listů, zaručujeme, že tato rostlina bude stálá barevně po dobu 8 let! Výška umělé rostliny je asi 50 cm (celková výška včetně květináče) a šířka je asi 20 cm. Rostlina je vybavena 400 listy a 19 květy.

Parametry

Kód produktu 3435
Výška 50 cm
Určenie interiér, exteriér
Kvetináč iba vnútorná vložka
Priemer 20 cm
Výška vložky 10 cm
Priemer vložky 12 cm
Počet kmeňov / stoniek 1 ks
Materiál kmeňa / stonky plast
Počet listov 400 ks
Materiál listu plast
Farba kmeňa / stonky zelená
Farba listu zelená
Farba kvetu biela
Materiál kvetu plast
UV Ochrana áno
Země původu Nizozemsko

Recenze

0 z 5
Tento produkt nemá žádné hodnocení. Buďte první kdo ho ohodnotí!