Kontaktujte nás +420 245 501 696

Nejnovější umělé stromy

Nahlédněte do našich novinek. Před pár lety ještě o umělé stromy, umělé palmy nebyl velký zájem, jelikož jejich vzhled byl velmi levný a kýčový. Časy se však změnily a dnes se umělé stromy a palmy těší velké oblibě hlavně díky svým detailním přepracováním a použitím mnohem kvalitnějších materiálů. Každým rokem se používají stále novější materiály, častěji jsou používány přírodní kmeny a umělé stromy a palmy se tak stávají stále více propracovanými. Od živých stromů je totiž často vůbec nerozeznáte a skutečně oživí váš domov stejně jako živé. Podívejte se, jaké nejnovější stromy máme pro vás v nabídce a dolaďte si svůj domov či kancelář přesně podle vašich představ. Náš sortiment pravidelně obohacujeme novinkami. Dopřejte svému interiéru nádech modernosti a stylu vždy podle těch nejaktuálnějších trendů s našimi nejnovějšími umělými stromy a palmami.

Nejnovější
Filter
Dyl-189 -10% Dyl-189
2 209 Kč

Nenašli jste co jste hledali?

Neumíte se rozhodnout jakou si máte vybrat dekoraci do vašeho interiéru? Důvěřujte našim zákazníkům, kteří o nejpopulárnějších umělých stromech a palmách už rozhodli za vás.

Rádi byste se dozvěděli, o které produkty mají naši zákazníci největší zájem? Zde je seznam našich nejprodávanějších umělých stromů a palem.

Nenašli jste co jste hledali? Nechte si poradit od našich zákazníků a prozkoumejte naše nejlépe hodnocené umělé stromy a palmy.

Váš rozpočet je menší, ale stále byste si chtěli zkrášlit interiér? U nás si určitě něco vyberete i mezi nejlevnějšími umělými stromy a palmami.

Potrpíte si na luxus a prémiovou kvalitu? Vyberte si něco extra z našich nejdražších umělých stromů a palem.

Neumíte se při tom velkém množství našich produktů rozhodnout? Nabízíme vám akční umělé stromy za ty nejlepší ceny.

Hledáte výhodnou nabídku a chcete ušetřit? Sledujte naše zlevněné umělé stromy a palmy za akční ceny.