Kontaktujte nás +420 245 501 696

Nejnovější umělé trávy

Nahlédněte do našich novinek. Před pár lety ještě o umělé rostliny nebyl velký zájem, protože vypadaly velmi levně a kýčově. Časy se však změnily a dnes se umělé rostliny těší velké oblibě hlavně díky svým detailním přepracováním a použitím mnohem kvalitnějších materiálů než v minulosti. Každým rokem se používají stále novější materiály a umělé rostliny i umělé trávy a trsy se tak stávají stále více propracovanými. Od živých rostlin je totiž už často vůbec nerozeznáte. Naše umělé trávy a trsy oživí váš domov stejně jako živé. Podívejte se, jaké nejnovější produkty máme pro vás v nabídce a dolaďte si svůj domov či kancelář přesně podle vašich představ. Náš sortiment pravidelně obohacujeme novinkami ze světa umělých rostlin. Dopřejte svému interiéru nádech modernosti a stylu vždy podle těch nejaktuálnějších trendů s našimi nejnovějšími umělými trávami a třemi různých druhů.

Nejnovější
Filter

Nenašli jste co jste hledali?

Neumíte se rozhodnout jakou si máte vybrat dekoraci do vašeho interiéru? Důvěřujte našim zákazníkům, kteří o nejpopulárnějších umělých trávách a trsech už rozhodli za vás.

Rádi byste se dozvěděli, o které produkty mají naši zákazníci největší zájem? Zde je seznam našich nejprodávanějších umělých trav a trsů.

Nenašli jste co jste hledali? Nechte si poradit od našich zákazníků a prozkoumejte naše nejlépe hodnocené umělé trávy a trsy.

Váš rozpočet je menší, ale stále byste si chtěli zkrášlit interiér? U nás si určitě něco vyberete i mezi nejlevnějšími umělými trávami a trsy.

Potrpíte si na luxus a prémiovou kvalitu? Vyberte si něco extra z našich nejdražších umělých trav a trsů.

Neumíte se při tom velkém množství našich produktů rozhodnout? Nabízíme vám akční umělé trávy za ty nejlepší ceny.

Hledáte výhodnou nabídku a chcete ušetřit? Sledujte naše zlevněné umělé trávy a trsy za akční ceny.