Kontaktujte nás +420 245 501 696

Umělá girlanda Jedle třpytivá růžová 300 cm

134 Kč s DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Třpytivá girlanda je vyrobena tak, aby odpovídala skutečným větvím vánočního stromku, její barva sice naznačuje, že je umělá ale o to více je zajímavým vánočním doplňkem. Délka této působivé zářivé girlandy je přibližně 300 cm a je vyrobena z PE materiálu (100% plastové jehly). Do značné míry odpovídá vzhledu Jedličková typu větviček. Dá se také rozšířit na vámi požadovanou délku. Je vhodná do interiéru i exteriéru, ideální na zdobení oken, výkladů, meze Vaší fantazie se nekladou. Díky tvaru jehly, délce větví a průměru větví, ale především kvůli vysokému počtu použitých větví, vypadá velmi hustě. Bezpečnost je naší prioritou! To je důvod, proč všechny materiály byly testovány TÜV SÜD z hlediska zpomalování hoření a neškodnosti pro zdraví. Kromě toho SGS (největší zkušební ústav na světě) testoval odolnost proti ohni v stavebním materiálu třídy B1 dle DIN 4102-1. Naše produkty úspěšně prošly přísnými testy. Girlanda je vyrobena z flexibilního drátu, který lze na koncích připojit. Vaše bezpečnost je pro nás důležitá. Výroba je pečlivě zkontrolována jakož i všechny použité materiály. Materiály prošly přísným testováním. Krásná vánoční dekorace, špičková kvalita!

Parametry

Kód produktu 4932
Výška 300 cm
Priemer 10 cm
Počet častí 1 ks
Země původu Německo

Recenze

0 z 5
Tento produkt nemá žádné hodnocení. Buďte první kdo ho ohodnotí!