Kontaktujte nás info@hk-green.cz

Umělá rostlina Toulcovka 50 cm

599 Kč s DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Spathiphyllum, u nás známá pod názvem "lopatkovec", je nádherná rostlina s lesklými zelenými listy, v zahraničí známý také jako "Piece Lily" a díky své bílé barvě v mnoha kulturách symbolizuje mír, naději, čistotu a nevinnost. Tento náš lopatkovec je bez květů! Je vyroben z 8 výhonků a listy jsou propracované jako na originále co nejlépe ve tvaru, barvě a ražbě listů. Barva listu v horní části je trochu tmavší a lesklejší, ve spodní části je poněkud světlejší, takže tato umělá rostlina vypadá velmi přirozeně. Výška rostliny je přibližně 50 - 55 cm. Průměr rostliny je přibližně 50 cm. Rostlina má 8 stonků a 31 kusů listů. Délka listů se pohybuje od 13 x 4,5 do 19 x 7 cm (DxŠ). Dekorativní květináč je čtvercový, černý v rozměru 12,5 x 11 (HxDM).

Parametry

Kód produktu 4801
Výška 50 cm
Určenie interiér
Kvetináč dekoratívny
Priemer 50 cm
Počet listov 31 ks
Materiál listu textil
Farba kmeňa / stonky zelená
Farba listu zelená
UV Ochrana nie
Země původu Německo

Recenze

0 z 5
Tento produkt nemá žádné hodnocení. Buďte první kdo ho ohodnotí!