Kontaktujte nás info@hk-green.cz

Umělý bambus 90 cm

Sleva
40 %
Původně
1 239 Kč
Dnes jen
739 Kč s DPH
610,74 Kč bez DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Bambus je nejrychleji rostoucí rostlina na Zemi. Typický Bambus doroste za jediný den až 10 centimetrů. Některé druhy dorůstají až metr za den, nebo asi 1 milimetr každé 2 minuty. Rostlinu můžete skutečně vidět růst přímo před vašima očima. Pouze za 5 až 8 let dosáhne většina odrůd Bambusu zralost. Bambus je skutečně zázrak přírody. Slouží jako udržitelný zdroj jídla a textilií, miliony lidí ho využívají i na stavbu přístřeší. Z bambusu se dá vyrobit neuvěřitelné množství produktů. To nejlepší je však to, že během růstu pomáhá chránit životní prostředí.

výskyt

Bambusy se vyskytují v tropickém , subtropickém a méně často v mírném pásmu . Konkrétně se vyskytují v jihovýchodních USA av celé Střední a Jižní Americe, dále v téměř celé Africe jižně od Sahary , jakož i v Asii od Indie, Japonska a jihovýchodní Číny po severní Austrálii. Bambusy rostou iv značných nadmořských výškách, např. v Jižní Americe do výšky 4 700 m nm

Do Evropy se první Bambusy dostali koncem 19. století, ale většina nyní známých druhů a variant byla dovezena německými, belgickými a holandskými pěstiteli až počátkem 90. let 20. století.

parametry

Náš umělý Bambus je vysoký 90 cm. Dodává se v základním plastovém květináči o průměru 15,24 cm, jehož povrch je pokryt mechem. Jeho 4 kmeny jsou vyrobeny z plastu i listy, které jsou na dotek jako živé a jsou v přírodně zelené barvě. Počet listů je 225 kusů.

umístění

Tento nádherný Bambus, věrně napodobující živý strom, je ideálním doplňkem ať už do vašeho domova, kanceláře nebo lékařské ordinace - zkrátka všude tam, kde není dostatek světla pro živou rostlinu nebo kde není možné se o živé rostliny pravidelně starat. Ví dokonale vyniknout jako samostatně stojící rostlina. Díky jeho charakteristickým barvám se stane výrazným kouskem ve vašem interiéru. Je skutečně nepřehlédnutelný a zaručeně bude poutat pozornost ať už se ho rozhodnete umístit kdekoliv.

kombinace

Umělý strom Bambus se dá pěkně kombinovat s jakýmkoliv umělým fíkus nebo krotony z našeho širokého sortimentu, který najdete na naší stránce. Pěkně umí vyniknout iv společnosti difenbachie, ale i kvetoucích stromů. Tento náš umělý Bambus je opravdu všestranný společník, protože má velmi elegantní a příjemný design. Krásně se hodí či do dřevěného, betonového nebo plastového květináče. Sekne mu jako nízký květináč, tak i jeho vysoká varianta. Výběr je už jen na vás. Širokou nabídku pěkných květináčů najdete i na naší stránce.

Parametry

Kód produktu 20063
Výška 90 cm
Určenie interiér
Kvetináč iba vnútorná vložka
Výška vložky 13 cm
Priemer vložky 15.6 cm
Počet kmeňov / stoniek 4 ks
Materiál kmeňa / stonky plast
Výška listu 10 cm
Šírka listu 1.5 cm
Počet listov 225 ks
Materiál listu plast
Farba kmeňa / stonky zelená
Farba listu zelená
UV Ochrana nie
Farba vložky čierna

Recenze

0 z 5
Tento produkt nemá žádné hodnocení. Buďte první kdo ho ohodnotí!