Kontaktujte nás +420 245 501 696

Umělá palma Livistona mini 100 cm

Sleva
9 %
Původně
2 119 Kč
Dnes jen
1 919 Kč s DPH
1 585,95 Kč bez DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Palma Livistona vděčí za svůj název kruhovým listem. Potřebuje světlé místo s mírným slunečním zářením a vysokou vlhkostí vzduchu. Palma je otočena v různých směrech směrem ke světlu, takže koruna roste krásně a symetricky. Listy se v tropických oblastech používají k pokrývání střech a na balení potravin. Stonek listu je pichliačovitá.

výskyt

Palma Livistona je rozšířená v tropické Asii, Austrálii a severovýchodní Africe. Preferuje mokřady, takže je lze nalézt v přírodě v tropických lesích a podél břehů řeky. Vzhledem k tomu, že palmy rostou pomalu, jsou skvělé pro domácí použití.

parametry

Umělá palma Livistona je vysoká 100 cm včetně základního plastového květináče ve kterém je dodávána. Jeho průměr je 17,8 cm. Povrch je pokryt imitací mechu. Má 19 krásných vějířovitých listů přírodní zelené barvy, které vypadají jako živé i když jsou vyrobeny z plastu. Naše Livistona sestává z 9 kmenů na jejichž výrobu byly použity materiály přírodní dřevo a kvalitní plast.

Palma bude vypadat velmi elegantně ve vyšším květináči, který si můžete vybrat i na naší stránce.

umístění

Umělá palma Livistona je jedna z nejpopulárnějších druhů palem na dekoraci interiéru a to díky její hustotě a jedinečnému vzhledu. Její rozšiřující koruna opticky zvětší váš obývák, jídelna či koupelnu. Je vhodná do různých stylových a moderních prostor, do restaurace, herny, nákupního centra, wellness, kancelářských prostor a hotelů.

kombinace

Naše umělá palma Livistona může být umístěna samostatně, nebo se může stát součástí kompozice s nižšími rostlinami jako jsou Monstera, Zamiokulkas. Velkoryse bude působit kombinace s umělým pomerančovníku, nebo s palmou Areca z naše nabídky. Pokud ještě doplníte tyto rostliny o krásné květináče, výsledek bude zaručeně úspěšný. Můžete volit květináče ve stejném barevném provedení, nebo i různobarevné, případně ozvláštnit tuto kombinaci volbou květináčů s výrazným vzorem. Perfektní nápad! Širokou nabídku květináčů najdete i na našem eshopu.

Parametry

Kód produktu 20001
Výška 100 cm
Určenie interiér
Kvetináč iba vnútorná vložka
Výška vložky 14 cm
Priemer vložky 17.9 cm
Počet kmeňov / stoniek 9 ks
Materiál kmeňa / stonky drevo, plast
Výška listu 30 cm
Šírka listu 35 cm
Počet listov 19 ks
Materiál listu plast
Farba kmeňa / stonky zelená, hnedá
Farba vetvy zelená
Farba listu zelená
Výška kmeňa / stonky 20 cm
Farba vložky čierna

Recenze

0 z 5
Tento produkt nemá žádné hodnocení. Buďte první kdo ho ohodnotí!