Kontaktujte nás +420 245 501 696

Umělý Bambus 150 cm

Sleva
40 %
Původně
2 779 Kč
Dnes jen
1 659 Kč s DPH
1 371,07 Kč bez DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Bambusy představují víceleté stromy nebo keře, některé druhy jsou nízké a pokrývají půdu, jiné druhy jsou vysoké a mohou růst až do výšky kolem 40 či 50 m. Některé druhy mají schopnost šířit se z místa výsadby do okolí prostřednictvím oddenků. Mnohé druhy rostou v podobě hustých porostů. Bambusy kvetou buď ročně nebo u některých druhů každých 12 nebo až 120 let, přičemž všechny rostliny jednoho regionu kvetou najednou. Po vykvetením obyčejně rostliny zahynou. Listy jsou řapíkaté, široce eliptické. Mají klásky květů se 6 tyčinkami uspořádány do lat. Plod je zrno, peckovice nebo bobule. Bambusy paria mezi nejrychleji rostoucí rostliny na světě - někdy stéblo roste až rychlostí 1 metr za den.

výskyt

Bambusy se vyskytují v tropickém, subtropickém a méně často v mírném pásmu. Konkrétně se vyskytují v jihovýchodních USA av celé Střední a Jižní Americe, dále v téměř celé Africe jižně od Sahary, jakož i v Asii od Indie, Japonska a jihovýchodní Číny po severní Austrálii. Bambusy rostou iv značných nadmořských výškách. Do Evropy se první bambusy dostali koncem 19. století, ale většina nyní známých druhů a variet byla dovezena německými, belgickými a holandskými pěstiteli až počátkem 90. let 20. století.

parametry

Naše umělá rostlina Bambus je vysoká včetně květináče 150 cm. Tento umělý Bambus zaujme především svými třemi světle hnědými kmeny ze dřeva, a vysoce kvalitními 298 přírodně zelenými podlouhlými listy, které jsou na dotek jako živé. Náš Bambus má velmi hustý vzhled. Dodává se ukotven v základním květináči o průměru 20,32 cm, na povrchu umělého substrátu pokrytý mechem. Bambus se dodává v základním květináči a dá se jednoduše umístit do dekorativního pro nádherné doplnění vašeho interiéru. Velký výběr dekorativních květináčů najdete iu nás v nabídce.

umístění

Je hned několik důvodů, proč se vyplatí zvolit si Bambus při zařizování svého interiéru. Náš Bambus tím že je vyroben z reálného dřeva, tak se vyznačuje vysokou odolností a tvrdostí. Náš Bambus je určen do interiéru, je vhodnou náhradou za živu verzi této rostliny. Pokud nemáte dostatek času starat se o živý Bambus tak naše replika této rostliny je správnou volbou. Bambusy vnášejí do bytu či domu exotiku, jsou nejlepší volbou pro interiér vybudovaný v asijském stylu. Kromě toho slouží na decentní předělení otevřeného prostoru, dokážou vyplnit problematické rohy či vytvořit netradiční "živý" plot.

kombinace

Bambusy jsou atraktivní i ve společnosti různých rostlin a dřevin, zejména těch, které pocházejí z Asie.

Výhodou Bambusu je i to, že se dá pěkně sladit s různými materiály a styly přesně podle vašich představ. Na dodekorovanie celé rostliny doporučujeme Bambus umístit do pěkného květináče, který vám bude ladit k interiéru. Jejich velký výběr najdete na naší stránce.

Parametry

Kód produktu 20066
Výška 150 cm
Určenie interiér
Kvetináč iba vnútorná vložka
Priemer vložky 17.2 cm
Počet kmeňov / stoniek 7 ks
Materiál kmeňa / stonky plast
Výška listu 13 cm
Šírka listu 2 cm
Počet listov 298 ks
Materiál listu plast
Farba kmeňa / stonky hnedá
Farba listu zelená
UV Ochrana nie
Farba vložky čierna

Recenze

0 z 5
Tento produkt nemá žádné hodnocení. Buďte první kdo ho ohodnotí!