Kontaktujte nás +420 245 501 696

Umělý strom Bambus 160 cm

Sleva
40 %
Původně
2 859 Kč
Dnes jen
1 709 Kč s DPH
1 412,40 Kč bez DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Bambusy z tribus Arundinarieae a Bambuseae mají zdřevnatělé stébla, bambusy z tribus Olyreae jejich zdřevnatělé nemají. Bambusy z tribus Arundinarieae rostou spíše v mírném pásmu, další dva tribus naopak v tropickém a subtropickém pásmu.

Bambusy jsou víceleté stromy nebo keře, některé druhy jsou nízké a pokrývají půdu, jiné druhy jsou vysoké a mohou růst až do výšky kolem 40 či 50 m. Některé druhy mají schopnost šířit se z místa výsadby do okolí prostřednictvím oddenků . Mnohé druhy rostou v podobě hustých porostů. Bambusy kvetou buď ročně nebo u některých druhů každých 12 nebo až 120 let, přičemž všechny rostliny jednoho regionu kvetou najednou. Po vykvetením obyčejně rostliny zahynou.

Listy jsou řapíkaté (což je výjimečný znak čeledi lipnicovité), široce eliptické. Mají klásky květů se 6 tyčinkami uspořádány do lat. Plod je zrno, peckovice nebo bobule.

Bambusy patří mezi nejrychleji rostoucí rostliny na světě - někdy stéblo roste až rychlostí 1 metr za den.

výskyt

Bambusy se vyskytují v tropickém , subtropickém a méně často v mírném pásmu . Konkrétně se vyskytují v jihovýchodní USA av celé Střední a Jižní Americe, dále v téměř celé Africe jižně od Sahary , jakož i v Asii od Indie (včetně), Japonska (včetně) a jihovýchodní Číny (včetně) po severní Austrálii (včetně). Bambusy rostou iv značných nadmořských výškách (např. V Jižní Americe do výšky 4 700 m nm).

Do Evropy se první Bambusy dostali koncem 19. století, ale většina nyní známých druhů a variet byla dovezena německými, belgickými a holandskými pěstiteli až počátkem 90. let 20. století.

parametry

Náš umělý Bambus je vysoký 160 cm. Tento náš umělý strom se dodává v základním plastovém květináči o průměru 17,78 cm. Umělý substrát je pokryt mechovou výplní. Přírodní bambusový kmen, jejichž počet je 6 ks vypadá a působí jako živý, taktéž i podlouhlé, přírodně zelené bambusové listy, které jsou vyrobeny z kvalitního plastu a jejich počet je 348 ks.

umístění

Bambus v naší nabídce je určen do interiéru, je ideálním doplňkem do vašeho domova, kanceláře nebo ambulance - zkrátka všude tam kde není dostatek světla pro živou rostlinu. Ví dokonale vyniknout jako samostatně stojící rostlina, nakolik je co se týče jeho charakteristických barev, výrazným kouskem ve vašem interiéru. Je skutečně nepřehlédnutelný a zaručeně bude poutat pozornost ať už se ho rozhodnete umístit kdekoliv.

kombinace

Umělý strom Bambus se dá snadno a pěkně kombinovat s jakýmkoliv umělým fíkus nebo krotony z našeho širokého sortimentu, který najdete na naší stránce. Pěkně umí vyniknout iv společnosti difenbachie, ale i kvetoucích stromů. Tento náš umělý Bambus je naouaj všestranný společník, protože má velmi elegantní a příjemný design. Krásně se hodí či do dřevěného, betonového nebo plastového květináče. Sekne mu jako nízký květináč, tak i jeho vysoká varianta. Výběr je už jen na vás. Širokou nabídku pěkných květináčů najdete i na naší stránce.

Parametry

Kód produktu 20064
Výška 160 cm
Určenie interiér
Kvetináč iba vnútorná vložka
Výška vložky 15 cm
Priemer vložky 17.2 cm
Počet kmeňov / stoniek 6 ks
Materiál kmeňa / stonky plast
Výška listu 11 cm
Šírka listu 2 cm
Počet listov 348 ks
Materiál listu plast
Farba kmeňa / stonky hnedá
Farba listu zelená
UV Ochrana nie
Farba vložky čierna

Recenze

0 z 5
Tento produkt nemá žádné hodnocení. Buďte první kdo ho ohodnotí!