Kontaktujte nás info@hk-green.cz

Umělý Bambus 180 cm

Sleva
40 %
Původně
3 379 Kč
Dnes jen
2 019 Kč s DPH
1 668,60 Kč bez DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Bambusy jsou víceleté stromy nebo keře, některé druhy jsou nízké a pokrývají půdu, jiné druhy jsou vysoké a mohou růst až do výšky kolem 40 či 50 m. Některé druhy mají schopnost šířit se z místa výsadby do okolí prostřednictvím oddenků. Mnohé druhy rostou v podobě hustých porostů. Bambusy kvetou buď ročně, nebo u některých druhů každých 12 nebo až 120 let, přičemž všechny rostliny jednoho regionu kvetou najednou. Po vykvetením obyčejně rostliny zahynou. Listy jsou řapíkaté, široce eliptické. Mají klásky květů se 6 tyčinkami uspořádány do lat. Plod je zrno, peckovice nebo bobule. Bambusy paria mezi nejrychleji rostoucí rostliny na světě - někdy stéblo roste až rychlostí 1 metr za den.

výskyt

Bambusy se vyskytují v tropickém, subtropickém a méně často v mírném pásmu. Konkrétně se vyskytují v jihovýchodních USA av celé Střední a Jižní Americe, dále v téměř celé Africe jižně od Sahary, jakož i v Asii od Indie, Japonska a jihovýchodní Číny po severní Austrálii. Bambusy rostou iv značných nadmořských výškách. Do Evropy se první Bambusy dostali koncem 19. století, ale většina nyní známých druhů byla dovezena německými, belgickými a holandskými pěstiteli až počátkem 90. let 20. století.

parametry

Naše umělá rostlina Bambus je vysoká včetně květináče 180 cm. Tento umělý Bambus zaujme především svými šesti světle hnědými přírodními kmeny a vysoce kvalitními 498 zelenými listy, které jsou vyrobeny z plastu, ale na dotyk jsou jako živé. Náš Bambus má velmi hustý vzhled. Dodává se v základním květináči o průměru 17,78 cm, na povrchu substrátu pokrytý mechem. Bambus se dodává v základním květináči a dá se jednoduše umístit do dekorativního pro nádherné doplnění vašeho interiéru.

umístění

Je hned několik důvodů, proč se vyplatí zvolit si Bambus při zařizování svého interiéru. Náš Bambus tím, že je vyroben z přírodního dřeva, se vyznačuje vysokou odolností a tvrdostí. Náš Bambus je určen do interiéru, je vhodnou náhradou za živou verzi této rostliny. Pokud nemáte dostatek času starat se o živý Bambus, tak naše replika této rostliny je tou správnou volbou. Bambusy vnášejí do bytu či domu exotiku, jsou nejlepší volbou pro interiér vybudovaný v asijském stylu. Kromě toho slouží na decentní předělení otevřeného prostoru, dokážou vyplnit problematické rohy či vytvořit netradiční živý plot. Hodí se zejména k moderním domům.

kombinace

Výhodou Bambusu je i to, že se dá pěkně sladit s různými materiály a styly, takže na naší stránce jistě najdete něco, co se hodí právě vám. Chtěli bychom vám doporučit kombinaci s Monster, či Dracena. Neméně důležitý je výběr správného květináče na dodekorovanie celé rostliny můžete použít i dekorativní štěpky či kamínky, které najdete naší stránce.

Parametry

Kód produktu 20065
Výška 180 cm
Určenie interiér
Kvetináč iba vnútorná vložka
Priemer vložky 17.2 cm
Počet kmeňov / stoniek 6 ks
Materiál kmeňa / stonky plast
Šírka listu 1 cm
Dĺžka listu 11 cm
Počet listov 498 ks
Materiál listu plast
Farba kmeňa / stonky hnedá
Farba listu zelená
UV Ochrana nie

Recenze

0 z 5
Tento produkt nemá žádné hodnocení. Buďte první kdo ho ohodnotí!