Kontaktujte nás +420 245 501 696

Umělý strom kolokázie 140 cm

Sleva
40 %
Původně
3 679 Kč
Dnes jen
2 199 Kč s DPH
1 817,36 Kč bez DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Kolokasie jedlé, latinsky Colocasia esculenta také známá pod názvem Taro, je další z hlíznatých tropických plodin. Odhaduje se, že Taro byly pěstovány v oblasti vlhké tropické Indii už 5000 let před naším letopočtem. Později bylo popsáno řeckými a římskými historiky, jako důležitá plodina. V Indii je známý jako "Gader". V Indonésii je nazýváno Talas nebo Keladi. Z hlíz vyrůstají srdčité listy na dlouhých stopkách.

výskyt

Taro pravděpodobně pochází z nížinných mokřadů v Malajsii. Odhaduje se, že Taro byly pěstovány v oblasti vlhké tropické Indii už 5000 let před naším letopočtem. Z Indie se dále rozšířil na západ do starověkého Egypta. Jedná se o tropickou rostlinu, takže pokud ji chceme pěstovat, musíme tomu přizpůsobit prostředí. Proto se pěstuje jen jako interiérová rostlina s případným letněním, zda ve vytápěném tropickém skleníku. Je možné je pěstovat i pod vodou.

parametry

Naše kolokázie je vysoká 140 cm včetně květináče. Skládá se ze 3 kmenů, které jsou vyrobeny s kvalitního plastového materiálu a pokryté jemnou látkou. Na začátku kmene začíná i listování. Listy jsou vyrobeny z plastového materiálu, který je na dotek jako živý a jsou v počtu 19 kusů. Je to dokonalá replika živé verze kolokázie. Naše kolokázie se dodává ukotvena v základním plastovém květináči o průměru 20,32 cm, spolu s umělým substrátem, který je pokryt imitací mechu.

umístění

Tato kolokázie vám velmi pěkně vyplní otevřené a prosvětlené místnosti. Díky svému realistickému vzhledu bude krásnou ozdobou vaší domácnosti, či kanceláře a i zapomenete, že je vlastně umělá. Nádherně se vyjímá na podstavcích, v obývacích pokojích a jídelnách, vždy v nejvíce reprezentativních částech bytu nebo domu. Naše kolokázie vám zaručeně přinese tropy a to přímo k vám domů.

kombinace

Umělá kolokázie se velmi dobře kombinuje s ostatními druhy palem, ale i různými cykasy, ale hodí se k ní také např. Monstery. Pokud se obáváte, že si do místnosti k tomuto Taru nebudete moci umístit i nějakou tu kvetoucí rostlinu, tak to jste skutečně na omylu. Velmi pěkně se doplňuje s orchideje nebo Guzmániou. Naše Taro se také skvěle doplňuje s našimi plastovými květináči RATO s ratanovým vzorem světlejší, ale i tmavé barvy. Najdete je v naší nabídce. Osazení do květináče můžete ozvláštnit i umístěním dřevěných štěpek na povrch substrátu, jejichž velký výběr naleznete také na naší stránce.

Parametry

Kód produktu 20044
Výška 140 cm
Určenie interiér
Kvetináč iba vnútorná vložka
Výška vložky 17 cm
Priemer vložky 19.8 cm
Počet kmeňov / stoniek 3 ks
Materiál kmeňa / stonky plast
Výška vetvy 49 cm
Počet vetiev 17 ks
Výška listu 40 cm
Šírka listu 30 cm
Počet listov 19 ks
Materiál listu plast
Počet púčikov 3 ks
Farba kmeňa / stonky hnedá, zelená
Farba vetvy zelená
Farba listu zelená
Farba púčika zelená
Výška kmeňa / stonky 38 cm
UV Ochrana nie
Farba vložky čierna

Recenze

0 z 5
Tento produkt nemá žádné hodnocení. Buďte první kdo ho ohodnotí!