Kontaktujte nás info@hk-green.cz

Umělá palma Areca 150 cm

Sleva
9 %
Původně
3 639 Kč
Dnes jen
3 319 Kč s DPH
2 742,98 Kč bez DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Palma Areca je v našich končinách oblíbená především jako klasická pokojová rostlina. Její stonky, které jsou zejména vzpřímené, připomínají unikátní rostlinu Bambus. Tyto stonky bývají ukončené vějířovitými, obloukovými, listy, které jsou vstřícně uspořádány. Listy dokáží dosáhnout délky až neuvěřitelných 1,2 metru.

Listy, které rostou na vrcholu kmene, jsou skoro vždy dlanitě nebo pérovitě složené, stopky mají vždy zelené. Velké množství kmenů této palmy je košatě rozvětvených, její listy jsou rozděleny do velkého množství lesklých párů tvaru pírka. Díky svým schopnostem zlepšování ovzduší, rostlina přispívá k příjemnému klimatu v místnosti.

výskyt

Areca je tropická palma, pochází z Madagaskaru a Tanzanie. Kvůli svým pérovitě složeným listem patří k nejatraktivnějším Palm. Celkově existuje přes 50 druhů. Je to štíhlá Palma, která si v průběhu let vytváří kmeny. Dosahuje průměrnou výšku 3 metry, ale může dosáhnout 6 metrů. Listy jsou zpeřené, klenuté, zelené barvy a dlouhé od 2 do 3 metrů.

parametry

Naše palma Areca je vysoká 150 cm včetně květináče. Skládá se ze 2 kmenů, které jsou vyrobeny z kvalitního plastového materiálu. Těsně nad plastovým základem začíná listování této Palmy. Listy jsou tmavě zelené barvy a vyrobené z plastového materiálu, který je na dotek jako živý a jsou v počtu 19 kusů. Je to dokonalá replika živé verze této Palmy. Umělá Palma Areca se dodává v plastovém základním květináči o průměru 17,78 cm, spolu s umělým substrátem, který je pokrytý mechem.

umístění

Naše palma Areca vám velmi pěkně vyplní otevřené a prosvětlené místnosti. Díky svému realistickému vzhledu bude krásnou ozdobou vaší domácnosti, či kanceláře a i zapomenete, že tato palma je vlastně umělá. Nádherně se vyjímá na podstavcích, v obývacích pokojích a jídelnách, vždy v nejvíce reprezentativních částech bytu nebo domu. Naše palma Areca vám zaručeně přinese exotiku a to přímo k vám domů.

kombinace

Naše Palma Areca se velmi dobře kombinuje s ostatními druhy palem, ale také s různými cykasy, ale sekne k ní i Kapradiny. Pokud se obáváte, že si do místnosti k této Palme nebude moci umístit i nějakou tu kvetoucí rostlinu, tak to jste skutečně na omylu. Tato Palma se také skvěle doplňuje s našimi květináči, najdete je v naší nabídce. Osazení do květináče můžete ozvláštnit i umístěním dřevěných štěpek na povrch substrátu, jejichž velký výběr naleznete také na naší stránce.

Parametry

Kód produktu 20003
Výška 155 cm
Určenie interiér
Kvetináč iba vnútorná vložka
Výška vložky 15.5 cm
Priemer vložky 17.8 cm
Materiál vložky plast
Počet kmeňov / stoniek 2 ks
Materiál kmeňa / stonky plast
Počet vetiev 19 ks
Materiál vetvy plast
Výška listu 22 cm
Materiál listu plast
Farba kmeňa / stonky zelená
Farba vetvy zelená
Farba listu zelená
Výška kmeňa / stonky 28 cm
UV Ochrana nie
Farba vložky čierna

Recenze

0 z 5
Tento produkt nemá žádné hodnocení. Buďte první kdo ho ohodnotí!