Kontaktujte nás info@hk-green.cz

Umělá palma Areca 180 cm

Sleva
40 %
Původně
4 839 Kč
Dnes jen
2 899 Kč s DPH
2 395,87 Kč bez DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Areka je rod rostlin z čeledi Arekovité zahrnující asi 50 druhů. Četné kmeny palmy jsou keřovitě rozvětvené, její listy jsou rozděleny do mnohočetných lesklých vějířovitých článků, jsou protistojné. Areková palma je štíhlá a dorůstá výšky až 25 metrů. Kmen má 20-30 cm v průměru. Listy jsou zpeřené, široké až 10 cm, dlouhé 1,5 až 2 metry. Areková palma je pěstována jako zemědělská rostlina na lehkých půdách, ve vlhkých oblastech. Pěstuje se jako okrasná rostlina v zahradách v tropických a subtropických oblastech a jinde v interiéru jako pokojová rostlina. Někdy se jí kvůli tvaru listů říká Motýlí palma.

Výskyt

Areková palma je původem z Malajsie, ale pěstuje se v celé tropické Asii, Oceánii a východní Africe. Typická vějířovitá palma rostoucí v Přední i Zadní Indii, Pákistánu, na Cejlonu, v Číně, Tchaj-wanu, Malajském poloostrově. Kultivována je iv mnoha tropických i subtropických oblastech, pokud to dovoluje klima. Nejvíce je rozšířena v Thajsku, Vietnamu, Malajsii, Barmě a Srí Lance. Nyní se začíná pěstovat také na východě Afriky.

Parametry

Naše umělá palma Areca je 180 cm vysoká včetně květináče. Dodává se ukotvená v základním plastovém květináči o průměru 17,78 cm. Na třech plastových kmenech se nachází 34 ks umělých zelených listů, které jsou k nerozeznání od živých a působí velmi přirozeným dojmem.

Umístění

Palma Areca je určena do interiéru. Krásná umělá palma se svojí výškou hodí do velkých reprezentativních hal, společenských místností nebo prostorných recepcí. Je výborným doplňkem všude tam, kde chcete mít trochu zeleně, nebo není možné o živou rostlinku pečovat, ať už pro nedostatek světla, nebo nedostatek času. Zajistí dlouhou životnost a to vše s nulovými nároky na údržbu.

Kombinace

Areku doporučujeme kombinovat s různými druhy palmových stromů jako například Livistona, nebo Kapradí stromové, případně palmami dle vlastního výběru. S každou zelení bude spolu vytvářet harmonický interiér. Ale umí dokonale vyniknout v prostoru i sama. Velice důležitý je výběr dekorativního květináče. Správně zvolený květináč dokáže podtrhnout krásu palmy. Velký výběr květináčů naleznete u nás v nabídce na naší internetové stránce.

Parametry

Kód produktu 20004
Výška 180 cm
Určenie interiér
Kvetináč iba vnútorná vložka
Šírka 30 cm
Výška vložky 15 cm
Priemer vložky 18 cm
Dĺžka kmeňa / stonky 74 cm
Počet kmeňov / stoniek 3 ks
Materiál kmeňa / stonky plast
Dĺžka vetvy 39 cm
Počet vetiev 34 ks
Materiál vetvy plast
Šírka listu 30 cm
Dĺžka listu 48 cm
Materiál listu plast
Počet púčikov 3 ks
Farba kmeňa / stonky zelená, hnedá
Farba vetvy zelená
Farba listu zelená
Farba púčika zelená
UV Ochrana nie
Farba vložky čierna

Recenze

0 z 5
Tento produkt nemá žádné hodnocení. Buďte první kdo ho ohodnotí!