Kontaktujte nás +420 245 501 696

Umělý strom Kachní noha 180 cm

Sleva
40 %
Původně
4 089 Kč
Dnes jen
2 449 Kč s DPH
2 023,97 Kč bez DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Strom kachní noha, známé také jako dřevo kachních nohou, má velké listy tmavozelené barvy a 5-9 listů visí dolů jako otevřený deštník. Výška rostliny Duck foot je zpravidla 50-100 cm, ale ve volné přírodě může růst až 30 metrů. Špička listu je velmi kulatá. Vzhledem k různé odrůdy je velikost listu také různá a dokonce existují odrůdy se vzory. Vodní dub je rychle rostoucí strom. Listy zralého vodního dubu mají obvykle tvar špachtle, zatímco listy nezralých stromků mohou být dlouhé a úzké. Mnozí popisují list tak, že vypadá jako kachní noha. Vodní dub je vhodný zejména na dřevo, palivo, stanoviště volně žijících živočichů a na ekologické lesnictví. Byla rozšířena v jižních společenstvích jako stínový strom. Jeho dýha se úspěšně používá jako překližka do nádob na ovoce a zeleninu.

výskyt

Vodní dub se nachází podél pobřežní nížiny od jižního New Jersey a Delaware na jih po jižní Floridu; západní až východní Texas; a na sever v údolí Mississippi k jihovýchodní Oklahomě, Arkansasu, Missouri a jihozápadnímu Tennessee.

parametry

Náš umělý strom Kachní noha je 180 cm vysoký včetně květináče. Dodávaný je v základním plastovém květináči jehož průměr je 25,4 cm a povrch je pokryt mechem. Má 1 plastový kmen a 251 plastových listů které na dotek působí jako živé. Kachní noha je velmi zajímavá interiérová rostlina.

umístění

Náš nádherný umělý strom Kachní noha, věrně napodobuje živý strom, je ideálním doplňkem ať už do obchodního centra, wellness centra, vašeho domova, kanceláře či lékařské ordinace, zkrátka všude tam, kde není dostatek světla pro živou rostlinu nebo kde není možné se o živé rostliny pravidelně starat. Tento umělý strom je ideální pro zakrytí nedostatků, případně zvýraznění prázdného místa ve vašem interiéru.

kombinace

Umělý strom Kachní noha je velmi výrazným stromem. Krásným společníkem by jí byla šeflery, Anthurium či Kroton. Správně zvoleným dekorativním květináčem její výjimečnost ještě můžete zvýraznit. Všechny zmíněné produkty najdete v našem eshopu.

Parametry

Kód produktu 20051
Výška 180 cm
Určenie interiér
Kvetináč iba vnútorná vložka
Výška vložky 21 cm
Priemer vložky 24.9 cm
Počet kmeňov / stoniek 1 ks
Materiál kmeňa / stonky plast
Výška listu 16 cm
Šírka listu 7 cm
Počet listov 215 ks
Materiál listu plast
Farba kmeňa / stonky zelená
Farba vetvy zelená
Farba listu zelená
Výška kmeňa / stonky 85 cm
UV Ochrana nie
Farba vložky čierna

Recenze

0 z 5
Tento produkt nemá žádné hodnocení. Buďte první kdo ho ohodnotí!