Kontaktujte nás +420 245 501 696

Umělý strom Fíkus Benjamin zeleno bílý 170 cm

Sleva
40 %
Původně
3 679 Kč
Dnes jen
2 199 Kč s DPH
1 817,36 Kč bez DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Ficus Benjamin je křovina nebo stromová rostlina pěstována široce jako okrasná, která patří do čeledi Moraceae. Fíkus benjamínek je vždy zelený dekorativní strom, který patří k nejoblíbenějším bytovým rostlinám. Má mírně povislá větvičky a vejčité Hrot listy. Ficus je rostlina s mělkými kořeny, listovou strukturou a širokým, stále zeleným listem, se světlou, mírně šedavě hladkou kůrou. V divokých podmínkách rostlina dosahuje výšky 15-20 m. Vyhovuje mu světlé místo, ne však přímé sluneční paprsky. Pestrolisté formy potřebují více světla a umístění na teplém místě. Ficus benjamina vyžaduje mírné vlhko, světlo, žádný průvan a teploty minimálně 10 stupňů celsia.

výskyt

Ficus je původem z Asie a Austrálie, konkrétně Indie, Jaba a Bali. Stejně jako ze severu a jihu Austrálie, Bhútánu, Kambodže, Číny, Filipín, Laosu, Malajsie, Nepálu, Nové Guineje, Thajska, Vietnamu a Pacifiku.V přírodních podmínkách se nachází v tropických lesích s průměrnými nadmořskými výškami 400-800 metrů nad mořem. Rozvíjí se na písčitých a vápenatých půdách podél řek a potoků; jak rostlinné ornamenty se jeho pěstování rozšířilo celosvětově. Je to okrasná rostlina, která je díky svému atraktivnímu tvaru a toleranci k různým podmínkám prostředí velmi ceněna jako pokojová rostlina.

parametry

Náš umělý strom Fíkus Benjamin je včetně květináče vysoký 170 cm. Tento umělý Fíkus zaujme především svými pěti kmeny skutečného dřeva, vysoce rozvětvenými hnědými plastovými větvemi a vysoce kvalitním 465 textilními listy v zeleno bílé barevné kombinaci. Dodává se ukotven v základním květináči o průměru 17,78 cm na povrchu s imitací mechu. Doporučujeme umístit do s dekorativního květináče.

umístění

Náš umělý Fíkus je určen do interiéru. Nejlépe se hodí do středně velkých a větších prostor, kde nebude překážet. Uplatní se v obývacích pokojích, jídelnách a halách, případně v zimních zahradách. Vyniknou především jako solitéry ale můžete je kombinovat is jinými rostlinami z naší nabídky.

kombinace

Fíkus doporučujeme kombinovat s různými variantami jiných druhů fíkusů z naší nabídky. Doporučené ozdobné květináče je možné objednat samostatně pokud ním i vhodnou výsadbu a hydrogranulát nebo jiný plnicí materiál, který naleznete v naší nabídce. Kombinace s keramzitem, zda dekoračním štěrkem je zaručeně skvělá volba. Jelikož má barevně výrazné listy, vhodné je volit dekorativní květináč především jednobarevný, případně s jemným vzorem. Vyberte si z naší široké nabídky.

Parametry

Kód produktu 20086
Výška 170 cm
Určenie interiér
Kvetináč iba vnútorná vložka
Výška vložky 14.5 cm
Priemer vložky 17.2 cm
Počet kmeňov / stoniek 5 ks
Materiál kmeňa / stonky drevo
Výška listu 9 cm
Šírka listu 4.5 cm
Počet listov 465 ks
Materiál listu textil
Farba kmeňa / stonky hnedá
Farba vetvy hnedá
Výška kmeňa / stonky 140 cm
Farba vložky čierna

Recenze

0 z 5
Tento produkt nemá žádné hodnocení. Buďte první kdo ho ohodnotí!