Kontaktujte nás +420 245 501 696

Umělý strom Fikus Benjamin bordó 170 cm

Sleva
40 %
Původně
3 379 Kč
Dnes jen
2 019 Kč s DPH
1 668,60 Kč bez DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Fikus Benjamin je stálezelený dekorativní strom, který patří k nejoblíbenějším bytovým rostlinám. Má mírně povislá větvička a vejčité hrotité listy. Bývají sytozelené barvy a velmi často se pěstují také rostliny s panašovanými listy. Fikus patří dlouhodobě k nejoblíbenějším pokojovým rostlinám i díky tomu, že nabízí krásnou zelenou texturu lesklých listů na větvích, které obvykle vyrůstají z jednoho kmene, takže připomínají malý strom. Kromě toho je Fikus nenáročná rostlina na pěstování, takže je vhodná i pro začínající pěstitele. Je velmi přizpůsobivá rostlina, která si dokáže zvyknout na různé světelné podmínky, půdu či teplotu, ale platí pro ni určitá specifika. Fikus je například známý svou citlivostí na průvan i nadměrné zalévání. V obou případech může shazovat listy trvá mu celé měsíce, než znovu obnoví svůj růst.

Výskyt

Fikus je původem z Asie a Austrálie, konkrétně Indie, Jaba a Bali. Stejně jako ze severu a jihu Austrálie, Bhútánu, Kambodže, Číny, Filipín, Laosu, Malajsie, Nepálu, Nové Guiney, Thajska, Vietnamu a Pacifiku. V přírodních podmínkách se nachází v tropických lesích.

Parametry

Náš umělý strom Fikus Benjamin bordó je vysoký 175 cm včetně květináče. Dodává se v základním plastovém květináči, který má průměr 17,83 cm a výšku 15 cm. Tento umělý Fikus je výjimečný a nepřehlédnutelný díky svému zbarvení. Velice zajímavé je jeho barevné provedení, přičemž vrchní část listů je různých odstínů zelené a spodní část bordó barvy. Fikus má 2 hnědé kmeny z přírodního materiálu. Fikus Benjamin je ideální volbou do interiéru.

Umístění

Náš umělý strom Fikus Benjamin bordó je vhodný do obývacích pokojů, jídelen, hal případně chráněných exteriérů. Je ideální do restaurací, vstupních hotelových hal. I umělá rostlina umí působit fascinujícím způsobem. Přidanou hodnotu tomuto stromu jistě dodává i jeho zajímavý přírodní kmen. Fikus Benjamin bordó vám nepochybně zpříjemní váš interiér.

Kombinace

Umělý Fikus je skvělým společníkem kterékoli jiné palmy, stromu či rostliny z naší nabídky. Zda ho budete kombinovat s palmou Areca, nebo stromem Dracena určitě neuděláte krok vedle. Také doporučujeme i správně zvolený květináč, který dopomůže k vytvoření vkusné a moderní dekorace. Široký výběr květináčů naleznete na našem e-shopu.

Parametry

Kód produktu 20260
Výška 174 cm
Určenie interiér
Kvetináč iba vnútorná vložka
Výška vložky 14 cm
Priemer vložky 17.83 cm
Počet kmeňov / stoniek 2 ks
Materiál kmeňa / stonky drevo
Materiál listu textil
Farba kmeňa / stonky hnedá
Farba listu zelená, bordová
UV Ochrana nie

Recenze

0 z 5
Tento produkt nemá žádné hodnocení. Buďte první kdo ho ohodnotí!