Kontaktujte nás +420 245 501 696

Umělá palma Rybí ocas 165 cm

Sleva
40 %
Původně
2 509 Kč
Dnes jen
1 499 Kč s DPH
1 238,84 Kč bez DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Rybí ocas je rod palem. Tuto palmu si nelze s ničím splést - stačí se jen rychle podívat na její listy se rozcuchanými okraji, které připomínají buď pootevřený vějíř nebo ocas ryby. Existuje asi 13 druhů původem z Asie, Severní Austrálie a jižního Pacifiku. Jeden z nejznámějších druhů je Rybí ocas urens, jehož květy se používají k výrobě jednoho druhu Jaggery (nerafinovaného cukru) a také na výrobu palmového vína.

výskyt

Nejvíce druhů pochází z Asie (Čína, Indie, Indonésie atd.), Severní Austrálie a jižního Pacifiku. Rybí ocas mitis pochází z Indočíny, ale stala se invazivním vysazeného druhu v americkém státě Florida. Mnohé rostou v horských oblastech a jsou přizpůsobeny teplému středomořskému podnebí, jakož i subtropickému a tropickému podnebí.

parametry

Naše palma Rybí ocas je vysoká 165 cm včetně květináče. Skládá se ze 4 kmenů, které jsou vyrobeny v kombinaci přírodního dřeva a zeleného plastového kmene. Skoro na začátku kmenů začíná listování. Listy jsou v počtu 12 kusů. Jsou vyrobeny z plastového materiálu, který je na dotek jako živý. Je to dokonalá replika živé verze této palmy. Tato palma se dodává v základním plastovém květináči o průměru 17,80 cm, spolu s umělým substrátem, který je pokryt imitací mechu.

umístění

Naše palma Rybí ocas je určena do interiéru, velmi pěkně vyplní otevřené a prosvětlené místnosti. Díky svému realistickému vzhledu bude krásnou ozdobou vaší domácnosti, či kanceláře a zapomenete, že tento Rybí ocas je vlastně umělá replika. Nádherně se vyjímá na podstavcích, v obývacích pokojích a jídelnách, vždy v nejvíce reprezentativních částech bytu nebo domu. Naše Palma Rybí ocas vám zaručeně přinese exotiku a to přímo k vám domů.

kombinace

Naše palma rybí ocas se velmi dobře kombinuje s ostatními druhy palem, ale i různými cykasy, ale hodí se k ní i menší kapradiny. Pokud se obáváte, že si do místnosti k této palmě nebude moci umístit i nějakou kvetoucí rostlinu, tak to jste skutečně na omylu. Velmi pěkně se doplňuje s orchideje nebo Guzmániou. Tato palma skvěle vynikne v našich plastových květináčích RATO světlejší, ale i tmavé barvy. Najdete je v naší nabídce. Osazení do květináče můžete ozvláštnit i umístěním dřevěných štěpků na povrch substrátu, jejichž velký výběr naleznete také na naší stránce.

Parametry

Kód produktu 20017
Výška 165 cm
Určenie interiér
Kvetináč iba vnútorná vložka
Výška vložky 15 cm
Priemer vložky 17.9 cm
Počet kmeňov / stoniek 4 ks
Materiál kmeňa / stonky plast, drevo
Počet vetiev 12 ks
Materiál vetvy plast
Výška listu 15 cm
Šírka listu 6 cm
Materiál listu plast
Farba kmeňa / stonky hnedá
Farba vetvy zelená
Farba listu zelená
Výška kmeňa / stonky 85 cm
UV Ochrana nie
Farba vložky čierna

Recenze

0 z 5
Tento produkt nemá žádné hodnocení. Buďte první kdo ho ohodnotí!