Kontaktujte nás +420 245 501 696

Umělý strom Fíkus 110 cm

Sleva
11 %
Původně
1 849 Kč
Dnes jen
1 649 Kč s DPH
1 362,81 Kč bez DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Fíkus Benjamin je křovina nebo stromová rostlina pěstována široce jako okrasná, která patří do čeledi Moraceae. Fíkus Benjamin je vždy zelený dekorativní strom, který patří k nejoblíbenějším bytovým rostlinám. Má mírně povislá větvičky a vejčité Hrot listy. Fíkus je rostlina s mělkými kořeny, listovou strukturou a širokým, stále zeleným listem, se světlou, mírně šedavě hladkou kůrou. V divokých podmínkách rostlina dosahuje výšky 15-20 m. Vyhovuje mu světlé místo, ne však přímé sluneční paprsky. Pestrolisté formy potřebují více světla a umístění na teplém místě. Fíkus Benjamin vyžaduje mírné vlhko, světlo, žádný průvan a teploty minimálně 10 stupňů celsia.

výskyt

Fíkus je původem z Asie a Austrálie, konkrétně Indie, Jaba a Bali. Stejně jako ze severu a jihu Austrálie, Bhútánu, Kambodže, Číny, Filipín, Laosu, Malajsie, Nepálu, Nové Guineje, Thajska, Vietnamu a Pacifiku. V přírodních podmínkách se nachází v tropických lesích s průměrnými nadmořskými výškami 400-800 metrů nad mořem. Rozvíjí se na písčitých a vápenatých půdách podél řek a potoků; jak rostlinné ornamenty se jeho pěstování rozšířilo celosvětově. Je to okrasná rostlina, která je díky svému atraktivnímu tvaru a toleranci k různým podmínkám prostředí velmi ceněna jako pokojová rostlina.

parametry

Náš umělý Fíkus Benjamin je včetně květináče vysoký 110 cm. Dodává se v základním plastovém květináči, jehož průměr je 17,78 cm a na povrchu umělého substrátu je pokryt mechem. Na 3 kmenech z přírodního dřeva se nachází 288 silikonových listů. Listy mají krásnou přírodní zelenou barvu a okraje jsou zbarvené do běla.

umístění

Umělý Fíkus je určen do interiéru. Je to jeden z nejoblíbenějších stromů v domácnosti. Svou přirozenou krásou osvěží každý prostor. Uplatní se v obývacích pokojích, jídelnách a halách, případně v zimních zahradách a všude tam, kde se živým rostlinám a stromům nedaří. Vyniknou především jako solitéry ale můžete je kombinovat is jinými rostlinami z naší nabídky.

kombinace

Fíkus doporučujeme kombinovat s různými variantami jiných druhů fíkus z naší nabídky. Doporučené ozdobné květináče je možné objednat samostatně pokud ním i vhodnou výsadbu a hydrogranulát nebo jiný plnicí materiál, který naleznete v naší nabídce. Kombinace s keramzitem, zda dekoračním štěrkem je zaručeně skvělá volba. Jelikož má barevně výrazné listy, vhodné je volit dekorativní květináč především jednobarevný, případně s jemným vzorem. Vyberte si z naší široké nabídky.

Parametry

Kód produktu 20084
Výška 110 cm
Určenie interiér
Kvetináč iba vnútorná vložka
Výška vložky 14.5 cm
Priemer vložky 17.4 cm
Počet kmeňov / stoniek 3 ks
Materiál kmeňa / stonky drevo
Výška listu 9 cm
Šírka listu 4.5 cm
Počet listov 288 ks
Materiál listu plast
Farba kmeňa / stonky hnedá
Farba vetvy hnedá
Farba listu zelená, biela
Výška kmeňa / stonky 80 cm
UV Ochrana nie

Recenze

0 z 5
Tento produkt nemá žádné hodnocení. Buďte první kdo ho ohodnotí!