Kontaktujte nás +420 245 501 696

Umělá palma kent 180 cm

Sleva
40 %
Původně
3 379 Kč
Dnes jen
2 019 Kč s DPH
1 668,60 Kč bez DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Palma Kent je elegantní rostlina která je oblíbená pro pěstování v interiérech i kvůli tomu že vyžaduje málo světla. Je to relativně pomalu rostoucí, která může dosahovat až 10 m, šířku 6 ma její listy mohou dosahovat délky až 3 m. Pro tuto palmu jsou specifické dlouhé stonky v tmavozelené barvě, které nesou úzké dlouhé úkrojky listů. Howea forsteriana si získala velkou oblibu jako pokojová rostlina v Evropě a USA během viktoriánské éry, v době, kdy se v Anglii a jinde sbírali exotické palmy a jiné rostliny. Kenta se stala podstatnou "salonní palmou" počátkem 70. let 19. století, kdy se poprvé začal vývoz osiva z ostrova Lord Howa.

výskyt

Palma Kenta pochází z Ostrova lorda Howa v tichém oceánu. Roste snadno venku v oblastech, jako je jižní Austrálie a severní Nový Zéland, kde je poměrně častý v soukromých zahradách nebo jako pouliční strom. Lze ji pěstovat na severu ale také na jihozápadě Anglie. Také dobře roste na jihu Španělska a jihu USA.

parametry

Naše palma Kent je vysoká 180 cm včetně květináče. Skládá se ze 4 kmenů které jsou vyrobeny v kombinaci přírodního dřeva a zelené plastové stonky. Zhruba v polovině palmy začíná listování. Listy jsou vyrobeny z plastového materiálu který je na dotek jako živý a jsou v počtu 14 kusů. Je to dokonalá replika živé verze této palmy. Tato palma se dodává v dekorativní vložce s průměrem 20,32 cm, spolu s umělým substrátem, který je pokryt imitací mechu.

umístění

Naše palma Kenta vám velmi pěkně vyplní otevřené a prosvětlené místnosti. Díky svému realistickému vzhledu bude krásnou ozdobou vaší domácnosti či kanceláře a i zapomenete, že tato palma je vlastně umělá. Nádherně se vyjímá na podstavcích, v obývacích pokojích a jídelnách, vždy v nejvíce reprezentativních částech bytu nebo domu. Naše Palma Kenta vám zaručeně přinese exotiku a to přímo k vám domů.

kombinace

Naše Palma Kenta se velmi dobře kombinuje s ostatními druhy palem ale i různými cykasy, ale hodí se k ní i kapradiny. Pokud se obáváte, že si do místnosti k této palmě nebude moci umístit i nějakou tu kvetoucí rostlinu, tak to jste skutečně na omylu. Velmi pěkně se doplňuje s orchideje nebo Guzmániou. Tato palma se také skvěle doplňuje s našimi plastovými květináči RATO s ratanovým vzorem světlejší, ale i tmavé barvy. Najdete je v naší nabídce. Osazení do květináče můžete ozvláštnit i umístěním dřevěných štěpek na povrch substrátu, jejichž velký výběr naleznete také na naší stránce.

Parametry

Kód produktu 20015
Výška 180 cm
Určenie interiér
Kvetináč iba vnútorná vložka
Výška vložky 17 cm
Priemer vložky 19.8 cm
Počet kmeňov / stoniek 4 ks
Materiál kmeňa / stonky drevo, plast
Výška vetvy 34 cm
Počet vetiev 14 ks
Výška listu 80 cm
Šírka listu 33 cm
Počet listov 14 ks
Materiál listu plast
Farba kmeňa / stonky hnedá
Farba vetvy zelená
Farba listu zelená
Výška kmeňa / stonky 30 cm
Farba vložky čierna

Recenze

0 z 5
Tento produkt nemá žádné hodnocení. Buďte první kdo ho ohodnotí!