Kontaktujte nás +420 245 501 696

Umělá palma kent 210 cm

Sleva
40 %
Původně
4 479 Kč
Dnes jen
2 679 Kč s DPH
2 214,05 Kč bez DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Kenta Palma se také nazývá Paradise Palm, Sentry Palm a Thatch Palm. Je to poměrně pomalu rostoucí a elegantní druh palem, který se často vysazuje ve skupinách tří nebo více rostlin najednou. Je to ideální palma na pěstování uvnitř domu, ale výborně se jí daří iv pobřežních oblastech jižní Kalifornie. Do roku 1885 dosáhla palma prvenství v Británii, kde Journal of Horticulture poznamenal, že: "Tyto Kenta jsou kvůli své velké kráse a trvalým vlastnostem více žádané jako téměř každá jiná palma." Dalším důvodem jejich popularity lze přičíst královně Viktorii, která je pěstovala ve všech svých domovech a dala pokyny k tomu, aby byly palmy Kent umístěny i kolem jejího rakve.

výskyt

Palma Kenta pochází z ostrova Lord Howe (populace: 382), malého kousku země u východního pobřeží Austrálie. Ostrov dává palmě její botanický název Howea forsteriana. Roste pomalu, dosažení její maximální výšky 10 metrů tak může trvat desetiletí. Tento druh považuje Světová unie ochrany přírody za zranitelný. Pěstuje se na ostrově Lord Howe shromažďováním divokých semen a jejich klíčením na export do celého světa jako okrasná rostlina. Obchod se semeny a sazenicemi je přísně regulován.

parametry

Naše umělá palma Kent je 210 cm vysoká včetně květináče. Její 4 kmenové stonky jsou vyrobeny z plastu a spodní části jsou obaleny přírodním dřevem. Tato palma disponuje 20 větvemi různé výšky, což přidává na její hustotě. Dodává se v základním plastovém květináči o průměru 20,32 cm, jehož povrch umělého substrátu je pokryt umělým mechem.

umístění

Chcete-li do svého domova vnést tropickou atmosféru, v tom případě by u vás neměla chybět naše Palma Kenta. Tato rostlina bude vypadat skvěle na jakémkoli místě ve vašem domě, kanceláři, je také perfektní dekorací pro použití do nákupních center, či kaváren. Oživí každou místnost a dodá jí skutečně nenapodobitelný šmrnc. Tropická palma Kent je krásný dekorační doplněk do každé domácnosti a proto vám ji můžeme jen doporučit.

kombinace

Naši palmu Kent je možno kombinovat s dalším druhy palem z naší nabídky. Vhodné je také sloučení s listovými rostlinami jako je například difenbachie, Monstera nebo Alokázie. Vynikne však i jako jedinec. Její krása zazáří v jednobarevném květináči, který můžete vkusně doplnit bílým ozdobným štěrkem nebo dřevěnými štěpky. Všechny zmiňované produkty najdete na naší internetové stránce.

Parametry

Kód produktu 20014
Výška 210 cm
Určenie interiér
Kvetináč iba vnútorná vložka
Výška vložky 17 cm
Priemer vložky 20.1 cm
Počet kmeňov / stoniek 4 ks
Materiál kmeňa / stonky plast, drevo
Výška vetvy 83 cm
Počet vetiev 20 ks
Materiál vetvy plast
Výška listu 85 cm
Šírka listu 29 cm
Farba kmeňa / stonky hnedá
Farba vetvy zelená
Farba listu zelená
Výška kmeňa / stonky 40 cm
Farba vložky čierna

Recenze

0 z 5
Tento produkt nemá žádné hodnocení. Buďte první kdo ho ohodnotí!