Kontaktujte nás +420 245 501 696

Umělý strom kolokázie zelená 150 cm

Sleva
40 %
Původně
4 479 Kč
Dnes jen
2 679 Kč s DPH
2 214,05 Kč bez DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Kolokasie zelená zda také Taro je druh jednoděložné rostliny z čeledi áronovité . Jde o velmi starou kulturní rostlinu. Velké srdčité listy dosahují výšky 2 m. Vyrůstají z podzemních hlíz. Vícečetné květenství drobných květů bývá obalené toulcem . Hlízy některých odrůd obsahují škodlivou kyselinu šťavelovou , proto se doporučuje jejich důkladné tepelné zpracování, vodu po vaření hlíz je vhodné vylít. V České republice je Taro dostupné především v obchodech s asijskými potravinami.

výskyt

Kolokasie zelená pochází zřejmě z jihovýchodní Asie a ze Sundském ostrovů. Dosud roste od Barmy po Novou Guineu. V současnosti se hojně pěstuje ve východní Asii, v Tichomoří a na Antilách. Je příbuzná našemu Arona plamatému, puškvorce. Kolokasie zelená se v Evropě pěstuje jako okrasná rostlina v zahradnictví iv domácnostech.

parametry

Náš umělý strom kolokázie zelená je 150 cm vysoký. Ma 4 plastové kmeny a materiál listu je také vyroben z plastu. 21 listů jsou na dotek jako živé. Tento náš umělý strom kolokázie zelená se dodává v základním plastovém květináči o průměru 20,32 cm. Je možné si objednat u nás i dekorativní květináč dle vlastního výběru. Tento umělý strom je vhodný do interiéru.

umístění

Vneste do svého interiéru trochu zeleně s touto umělou Kolokáziou, která vypadá jako živá. Kolokasie zelená představuje perfektní způsob, jak oživit interiér vaší domácnosti či kanceláře. Je to vhodný doplněk do vašeho obývacího pokoje nebo pracovny. Osvěží svou přirozenou krásou zaručeně každý prostor. Tato rostlina je jedna z nejoblíbenějších rostlin vůbec a velmi rádi ji používají k dotvoření prostoru i architekti při svých designových návrhů nakolik je to aktuálně velmi moderní kus přírody.

kombinace

Možná je i kombinace s dekorativními květináči, které si můžete vybrat na naší internetové stránce. Tato naše umělá rostlina kolokázie je krásná elegantní rostlina. Umí dokonale vyniknout v prostoru i sama, tak v kombinaci s většinou rostlin z naší nabídky.

Parametry

Kód produktu 20046
Výška 150 cm
Určenie interiér
Kvetináč iba vnútorná vložka
Výška vložky 15 cm
Priemer vložky 20 cm
Počet kmeňov / stoniek 4 ks
Materiál kmeňa / stonky plast
Dĺžka vetvy 43 cm
Šírka listu 30 cm
Dĺžka listu 40 cm
Počet listov 21 ks
Materiál listu plast
Počet púčikov 7 ks
Farba kmeňa / stonky hnedá
Farba vetvy zelená
Farba listu zelená
Výška kmeňa / stonky 50 cm
UV Ochrana nie

Recenze

0 z 5
Tento produkt nemá žádné hodnocení. Buďte první kdo ho ohodnotí!