Kontaktujte nás +420 245 501 696

Akční umělé květiny, větve a listy

Nechte svůj domov rozkvést a vyberte si z naší úžasné nabídky umělých květin to pravé pro váš zelený interiér. Nabízíme vám speciální akční nabídky za výhodné ceny. Zboží je ve 100% stavu připraveno pro vás. Květy jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a přepracovány do posledního detailu. Rozdíl od těch živých opravdu nepoznáte. Máme na výběr květiny a listy vhodné do vázy, do pěkných ozdobných květináčů, nebo jako dekoraci do aranžmá přesně podle vašich představ. Výhodou umělých květin a listů kromě jejich krásy je i to, že můžete odejít klidně na delší dobu pryč, ale oni při vašem příchodu budou stejně krásné a to i bez jakékoli péče. Neváhejte, buďte první kdo ušetří. Vyberte si z naší široké nabídky, skladové zásoby rychle utrácejí!

Nejvyšší sleva v Kč
Filter
DYLVS-69 -24% DYLVS-69
61,90 Kč
Umělý list palma Areca 120 cm Umělý list palma Areca 120 cm
75 cm120 cm
239 Kč - 299 KčOd 239 Kč
Umělý list palma Areca 100 cm Umělý list palma Areca 100 cm
75 cm120 cm
239 Kč - 299 KčOd 239 Kč

Nenašli jste co jste hledali?

Neumíte se rozhodnout jakou si máte vybrat dekoraci do vašeho interiéru? Důvěřujte našim zákazníkům, kteří o nejpopulárnějších umělých květinách a listech již rozhodli za vás.

Rádi byste se dozvěděli, o které produkty mají naši zákazníci největší zájem? Zde je seznam našich nejprodávanějších umělých květin a listů.

Nenašli jste co jste hledali? Nechte si poradit od našich zákazníků a prozkoumejte naše nejlépe hodnocené umělé květiny a listy.

Váš rozpočet je menší, ale stále byste si chtěli zkrášlit interiér? U nás si určitě něco vyberete i mezi nejlevnějšími umělými květinami a listy.

Potrpíte si na luxus a prémiovou kvalitu? Vyberte si něco extra z našich nejdražších umělých květin a listů.

Zajímá vás v naší nabídce vždy něco nového? Našim nejnovějším umělým květinám a listům neodolá opravdu nikdo.

Hledáte výhodnou nabídku a chcete ušetřit? Sledujte naše zlevněné umělé květiny a listy za akční ceny.