Kontaktujte nás +420 245 501 696

Nejnovější umělé květiny, větve a listy

Nahlédněte do našich novinek. Před pár lety ještě o umělé květiny, listy nebyl velký zájem, protože jejich vzhled byl velmi levný a kýčový. Časy se však změnily a dnes se umělé květiny těší velké oblibě hlavně díky svým detailním přepracováním a použitím mnohem kvalitnějších materiálů. Každým rokem se používají stále novější materiály a umělé květiny se tak stávají stále více propracovanými. Od živých rostlin je totiž už často vůbec nerozeznáte. Dalo by se říci, že jsou už jejich "zrcadlem". Naše umělé květiny sice nevoní jako skutečné, ale oživí váš domov stejně jako živé. Podívejte se, jaké nejnovější umělé květiny a listy máme pro vás v nabídce a dolaďte si svůj domov či kancelář přesně podle vašich představ. Náš sortiment pravidelně obohacujeme vždy těmi nejnovějšími a nejaktuálnějšími trendy v umělých květinách a listech. Dopřejte svému interiéru nádech modernosti a stylu vždy podle těch nejaktuálnějších trendů s našimi nejnovějšími umělými květinami a listy.

Nejnovější
Filter
DYLVS-69 -24% DYLVS-69
61,90 Kč
Umělý list palma Areca 120 cm Umělý list palma Areca 120 cm
75 cm120 cm
239 Kč - 299 KčOd 239 Kč
Umělý list palma Areca 100 cm Umělý list palma Areca 100 cm
75 cm120 cm
239 Kč - 299 KčOd 239 Kč

Nenašli jste co jste hledali?

Neumíte se rozhodnout jakou si máte vybrat dekoraci do vašeho interiéru? Důvěřujte našim zákazníkům, kteří o nejpopulárnějších umělých květinách a listech již rozhodli za vás.

Rádi byste se dozvěděli, o které produkty mají naši zákazníci největší zájem? Zde je seznam našich nejprodávanějších umělých květin a listů.

Nenašli jste co jste hledali? Nechte si poradit od našich zákazníků a prozkoumejte naše nejlépe hodnocené umělé květiny a listy.

Váš rozpočet je menší, ale stále byste si chtěli zkrášlit interiér? U nás si určitě něco vyberete i mezi nejlevnějšími umělými květinami a listy.

Potrpíte si na luxus a prémiovou kvalitu? Vyberte si něco extra z našich nejdražších umělých květin a listů.

Neumíte se při tom velkém množství našich produktů rozhodnout? Nabízíme vám akční umělé květiny, větve a listy za ty nejlepší ceny.

Hledáte výhodnou nabídku a chcete ušetřit? Sledujte naše zlevněné umělé květiny a listy za akční ceny.