Kontaktujte nás info@hk-green.cz

Umělá rostlina Monstera 140 cm

Sleva
11 %
Původně
1 919 Kč
Dnes jen
1 699 Kč s DPH
1 404,13 Kč bez DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Monstera patří k nenáročným a vděčným pokojovým rostlinám, které umí přinést hodně muziky za málo péče. Tyto táhlé izbovky jsou zajímavé zejména velkými, zelenými listy, na kterých se postupem času jako rostlina stárne, vytvářejí atraktivní zářezy / perforace. Díky jejich kráse a nenáročnosti můžeme Monstery vidět v domácnostech, restauracích, kancelářích a jiných komerčních prostorech. Monstera pochází z tropických deštných pralesů Mexika, Peru a Ekvádoru, kde se většinou pnout kolem jiných rostlin a stromů aby získala více světla, přičemž často dorůstá do 20 - 30 m výšky a její obrovské listy mají více než 2 m. Oblibě stanoviska blízko vody a nadmořské výšky nad 1500 metrů. Zatím je známo více než 50 druhů Monstery, z nichž se některé pěstují i jako pokojové rostliny.

výskyt

Monstery jsou mohutné Liany, vyskytující se výhradně v tropické Americe. Rod obsahuje asi 50 druhů a je rozšířen ve vlhkých tropech od Mexika po Brazílii. Největším centrem druhové rozmanitosti je ve Střední Americe v oblasti Panamy a Kostariky, další menší centra jsou v jižním Mexiku a severní části jihoamerických And. Druh Monstera Adansonia se jako jediný druh rodu vyskytuje i na Karibských ostrovech a při pobřeží Brazílie.

parametry

Naše umělá rostlina Monstera je vysoká včetně květináče 140 cm. Dodává se v základním plastovém květináči o průměru 17,78 cm, na povrchu substrátu pokrytý dekoračním keramzitem. Na třech umělých stoncích je zakomponovaných 26 plastových listů krásné zelené barvy. Listy přesto, že jsou vyrobeny z plastu působí realistickým dojmem a jsou propracované do detailů na nerozonanie od živých. Pro ještě více přirozený efekt jsou některé listy zbarvené do světle zelena.

umístění

Umělá rostlina Monstera je určena do interiéru.

Pokud potřebujete izbovku v místnosti, kde není dostatek světla, nebo kde bude chybět péči o živé rostliny, Monstera je správná volba. Bude vypadat stále atraktivní. Vyplní každý prázdný prostor ve vašem interiéru. Stejně je vhodné umístění do reprezentativních prostor. Monstera je krásný dekorační doplněk do všech interiérů pro příjemný vzhled a dekor místnosti. Vhodný pro použití i v extrémně náročných interiérových prostorech (nedostatek světla, zakouřené prostory). Snadno se s ním manipuluje a zajistí dlouhou životnost - a to vše s nulovými nároky na údržbu.

kombinace

Naše krásná Monsetra je všestranně kombinovatelná. Hodí se k ní jakákoliv zeleň z naší nabídky, například v kombinaci s fíkus nebo palmou Areka vytvoříte nádhernou atmosféru lesa. Nic nezkazíte ani když ji budete kombinovat s kvetoucími rostlinami jako jsou Strelície či Vistárie. Na místě je zvolit i vhodný dekorační květináč, který dokáže její krásu znásobit. Pokud jste investovali do rostlinky, investujte i do květináče má to své opodstatnění. Rovněž doporučujeme zvolit i vhodný vyplňovací materiál, který také najdete na naší stránce.

Parametry

Kód produktu 20041
Výška 140 cm
Určenie interiér
Kvetináč iba vnútorná vložka
Priemer vložky 17.78 cm
Počet kmeňov / stoniek 3 ks
Materiál kmeňa / stonky plast
Počet listov 26 ks
Materiál listu plast
UV Ochrana nie

Recenze

0 z 5
Tento produkt nemá žádné hodnocení. Buďte první kdo ho ohodnotí!