Kontaktujte nás +420 245 501 696

Umalas palma Hawai 195 cm

Sleva
9 %
Původně
3 479 Kč
Dnes jen
3 169 Kč s DPH
2 619,01 Kč bez DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Palma Hawai je rostlina, jejíž rodokmen sahá až do Madagaskaru. V našich končinách je však viditelná především jako klasická pokojová rostlina. Její stonky bývají ukončené vějířovitě, obloukovitými listy, které jsou vstřícně uspořádány. Listy dokáží dosáhnout délky až 1,2 metru. V přirozeném prostředí dokáže dorůst do výšky 15 metrů. Roste velmi pomalým tempem a je nenáročná na péči. Palmu je třeba přesazovat každý druhý rok. Během vegetace je potřeba aby byla Palma umístěna na dobře větraném místě. V zimě jí neuškodí ani když bude vystavena přímému, ostrému slunečnímu světlu. Vyžaduje teplotu nad 16 stupňů a vyšší vlhkost.

výskyt

Palma původem z Malajsie, dnes pěstována ve všech oblastech Asie, patří mezi celosvětově nejpopulárnější rostlinu. Nejvíce je rozšířená v Thajsku, Vietnamu, Malajsii, Barmě a Srí Lance. Momentálně se začíná pěstovat i na východě Afriky. V Evropě v mírném pásmu kde se střídají roční období s velkým teplem a opačně se studenou zimou palmy nejsou běžnou rostlinou. Je to zejména z důvodu možnosti příchodu extrémně silné zimy, kdy i nejodolnější druh palmy může promrznout a uhynout.

parametry

Naše umělá palma Hawai je včetně květináče vysoká 195 cm. Dodávaná je v základním plastovém květináči o průměru 20,32 cm a na povrchu umělého substrátu je pokryta mechem. Sestává z pěti umělých zelených kmenů a 24 listů, které jsou vyrobeny z kvalitního plastu, ale na dotyk jsou jako živé. Palmové listy velmi dobře kopírují skutečné listy palmy nejen svým tvarem, ale i přírodní zelenou barvou.

umístění

Naše umělá palma Hawai je krásný strom, který se ideálně hodí do všech koutů vašeho domova či kanceláře. Je určena do interiéru, pro který je ideálním doplňkem. Pokud potřebujete izbovku v místnosti, kde není dostatek světla, umělá palma je správná volba. Palmy se znovu začínají objevovat v moderních interiérech. V prostoru působí dominantně a vnášejí do něj harmonii. Bude vypadat stále atraktivní. Nejvíce vynikne v rohu místnosti, či na okraji skříně. Vhodný pro použití i v extrémně náročných interiérových prostorech (nedostatek světla, zakouřené prostory). Snadno se s ním manipuluje a zajistí dlouhou životnost - a to vše s nulovými nároky na údržbu.

kombinace

Palma Hawai krásně vynikne i jako jedinec. Pokud je vaším snem vytvořit si dokonalou oázu zeleně, doporučujeme kombinaci s různými palmovými stromy nebo s jinými variantami umělých stromů z čeledi Araceae jako jsou například: Anthurium, Filodendron či Kala, se kterými spolu vytvářejí harmonický interiér a které rovněž najdete v naší široké nabídce internetového obchodu. Doporučené dekorativní květináče je možné u nás také objednat samostatně.

Parametry

Kód produktu 20012
Výška 195 cm
Určenie interiér
Kvetináč iba vnútorná vložka
Výška vložky 17 cm
Priemer vložky 20 cm
Počet kmeňov / stoniek 5 ks
Materiál kmeňa / stonky plast
Dĺžka vetvy 115 cm
Počet vetiev 24 ks
Materiál vetvy plast
Dĺžka listu 115 cm
Materiál listu plast
Farba kmeňa / stonky zelená
Farba vetvy zelená
Farba listu zelená
Výška kmeňa / stonky 66 cm
UV Ochrana nie

Recenze

0 z 5
Tento produkt nemá žádné hodnocení. Buďte první kdo ho ohodnotí!