Kontaktujte nás info@hk-green.cz

Dyl-154

Sleva
10 %
Původně
1 739 Kč
Dnes jen
1 559 Kč s DPH
1 288,43 Kč bez DPH
Nedostupný
14 dní na vrátenie Naše produkty nesplnili Vaše očakávania? Napíšte nám a my Vám poskytneme zľavu alebo vrátime celú platbu.
Máte nejakú otázku? V takomto prípade nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 2222 000 62 alebo vyplňte kontaktný formulár.

Popis

Charakteristika

Datlovník obyčejný je typový druh rodu datlovník, který obsahuje 12 - 19 divokých druhů palem a je hlavním zdrojem pro komerční výrobu. Stromy dosahují výšky 30 metrů a mají drsný kmen o průměru 50 cm. Rostou jednotlivě, nebo vytvářejí shluky s několika kmeny z jednoho kořenového systému. Složené listy jsou dlouhé 5 ma symetricky tvořeno lístky dlouhými 30 cm a širokými 2 cm. Plody jsou datle, oválné válcové, dlouhé 3 až 7 centimetrů as průměrem přibližně 2,5 cm, v závislosti na odrůdě jasně červené až jasně žluté barvy. Jsou velmi sladké a po vysušení obsahují asi 75 procent cukru.

výskyt

Ačkoli jeho přesné místo původu není známo, pochází pravděpodobně z oblasti úrodného půlměsíce, který se rozkládá mezi Egyptem a Mezopotámií. Jeho pěstování je rozšířeno v celé severní Africe, na Středním východě, v Africkém rohu av jižní Asii a je naturalizovaný v mnoha tropických a subtropických regionech na celém světě.

parametry

Naše umělá palma Datlovník je vysoká 80 cm včetně květináče. Dodává se v základním plastovém květináči, jehož rozměr je 15,24 cm a na povrchu substrátu je pokryta mechem. Kmen je plastový, 17 listů je také vyrobených z kvalitního plastu, ale na dotek i na pohled vypadají jako živé. Je určen do interiéru.

umístění

Pokud potřebujete izbovku v místnosti, kde není dostatek světla, tak palma Datlovník může být správná volba. S naším umělým datlovník si můžete dotvořit svůj domov především všude tam, kde se živým rostlinám nedaří, nebo kde není možné se o živé rostliny pravidelně starat. Svým exotickým vzhledem se hodí jak do domácnosti, tak i například do zimní zahrady, velkých haly a recepce.

kombinace

Vyniknou především jako solitéry, ale můžete je kombinovat is jinými rostlinami z naší nabídky. Aksi přejete vytvořit oázu zeleně, doporučujeme ji kombinovat z různými druhy Palem, se kterými spolu vytvářejí harmonický interiér a které rovněž najdete v naší široké nabídce internetového obchodu. Pokud jste investovali do rostliny, investujte i do květináče, v tomto případě je to opravdu opodstatněné.

Doporučené ozdobné květináče je možné objednat u nás samostatně. Je možné objednat i vhodnou výsadbu a hydrogranulát nebo jiný plnicí materiál, které najdete v naší nabídce.

Parametry

Kód produktu 20016
Výška 80 cm
Určenie interiér
Kvetináč iba vnútorná vložka
Výška vložky 15 cm
Priemer vložky 15.6 cm
Počet kmeňov / stoniek 1 ks
Materiál kmeňa / stonky plast
Výška vetvy 10 cm
Počet vetiev 17 ks
Materiál vetvy plast
Výška listu 12 cm
Šírka listu 2 cm
Materiál listu plast
Farba kmeňa / stonky hnedá
Farba vetvy zelená
Farba listu zelená
Výška kmeňa / stonky 25 cm
UV Ochrana nie
Farba vložky čierna

Recenze

0 z 5
Tento produkt nemá žádné hodnocení. Buďte první kdo ho ohodnotí!